O nás

Vítejte na stránkách Atletického oddílu v Českém Brodě!

Částí Tělovýchovné Jednotky Český Brod je i atletický oddíl. Naše sdružení má v letošním roce celkem 205 členů. Členové oddílu se účastní ročně cca 30ti závodů, z nichž se 5 koná v naší zimní hale a jedno kolo závodů na venkovním atletickém stadionu v Českém Brodě. Trénují se zde krátké běhy, vytrvalecké běhy nebo překážky, dále skoky, nebo vrhy, vždy podle zaměření každého člena.

Nově jsou vybudovány skokanská rozběžiště s umělým povrchem ve venkovním stadionu a také krytý tunel, kde jsou běžecké tratě využívané zejména v zimních měsících. Nově máme také vybudované sektory pro vrh koulí, diskem, oštěpem a kladivem. Díky velké rekonstrukci a dostatečnému počtu trenérů se stává atletika v tomto městě přitažlivější než v minulých letech.

Pokud byste chtěli přihlásit své dítě do atletického kroužku, kontaktujte prosím trenéra příslušné věkové kategorie nebo se přijďte podívat na jakýkoliv trénink v průběhu roku. Do atletické přípravky přijímáme nové členy vždy pouze v září.

 

 

Členský příspěvek

  • Prosím uhraďte členský příspěvek do 30. 11. 2018 v celkové výši 2.000 Kč (pouze Atletika pro radost platí 1500 Kč). Tento roční příspěvek je platný od ledna 2019 do ledna 2020.
  • Údaje k platbě:

 – Účet: 70017-425397349/0800 

– Variabilní symbol: 2019

– Zpráva pro příjemce: jméno vašeho dítěte

Naše sportoviště

V Českém Brodě využíváme atletické hřiště Kutilka a sportovní tunel (Komenského 516, Český Brod).

 

Zimní období

V zimním období jsme v tunelu, v letním období na atletickém hřišti Kutilka. Letošní rok je pro nás rokem přestavby atletického hřiště a tak bude místo tréninku na letní období upraveno v závislosti na aktuálních podmínkách.

 

Oddílová trička a dresy

 Pro všechny věkové kategorie: Oddílová trička můžete zakoupit na tréninku za 250 Kč.

 

Pro věkové kategorie žactvo, dorost, dospělí: Oddílový dres je na dlouhodobé zapůjčení, vrácení a výměna proběhne vždy, když atlet bude potřebovat novou velikost. (Zapůjčování je bezplatné, jinak pro představu cena dresu je 1.300 Kč – proto jej neztraťte). Či jej nastálo vrátí, pokud již nebude navštěvovat náš oddíl. Každý, kdo ovšem má dres, měl by mít i zakoupené tričko. Tričko je na část před a po závodě, dres na samotný závod.

 

Soustředění 

Termín soustředění zveřejníme začátkem února. Přihlašovat se můžete jako každý rok od 1. května na email: atletikaceskybrod@seznam.cz. Do předmětu emailu napište: Přihlášení na atletické soustředění, do textu: jméno přihlášeného a datum narození. Druhý týden v květnu dáme přihlášeným na trénincích závaznou přihlášku a brožuru s podrobnými informacemi o soustředění. Na soustředění nebereme děti 7 let a mladší, děkujeme za pochopení.

 

Kde nás můžete sledovat

Facebook:Atletický oddíl TJ Slavoj Český Brod

Web: atletikacb.cz

Email: atletikaceskybrod@seznam.cz

 

Na našich facebookových stránkách můžete sledovat aktuální dění v oddíle. Na webových stránkách pak naleznete dlouhodobé informace o trénincích a fotogalerii. Veškerá komunikace s námi probíhá prostřednictvím emailu atletikaceskybrod@seznam.cz. Pokud vám od nás nechodí pravidelné informace, zašlete nám prosím váš email a zařadíme vás do našeho adresáře.

 

Jak nám můžete pomoci

  • Dary

 Rekonstrukce areálu na Kutilce se již stala pravdou a proto v letní sezóně až do odvolání budeme trénovat mimo prostor Kutilky. Oddíl atletiky a TJ Slavoj Český Brod se tímto obrací na případné dárce, kteří by díky spolupráci s námi, třeba i díky vzpomínkám na chvíle strávené na Kutilce, zaslali finanční příspěvek na číslo účtu:  70017-425397349/0800, variabilní symbol 1111 (na základě darovací smlouvy). 

 

  • Brigády

Během roku se uskuteční dvě brigády v prostoru areálu Kutilka, více informací zašleme vždy 14 dní předem emailem.

 

  • Uvítáme též veškeré nabídky na pomoc našemu oddílu, ať už se jedná o výhodnou dopravu/nákup, či dar materiálu (cvičební pomůcky, kancelářské potřeby, papíry).

 

Kontakty

Kateřina Čokrtová                           cokrtka@seznam.cz                                      tel: 778 742 889

Jana Machorková                            janacokrtova@seznam.cz                             tel: 733 620 749

Stanislav Kosík                                skklu@seznam.cz                                          tel: 721 007 340

Milan Rollo                                      rollom@seznam.cz                                       tel: 605 766 814

David Machorek                              dmachorek@gmail.com                               tel: 605 237 253

Zdeněk Pala                                     pala.zd@seznam.cz                                       tel: 778 448 871

Pavel Kvasnička                               pavel@kvasnicka.org                                     tel: 776 871 888